FAQ

Jaka jest różnica między wycieczką współdzieloną a prywatną?

Współdzielone wycieczki odbywają się niezależnie od tego, ilu ludzi zarezerwuje sobie miejsce.

W wycieczce może brać udział maksymalnie 20 osób. Może się też zdarzyć, że weźmiesz udział tylko Ty i Twoi znajomi lub rodzina, a cena pozostanie ta sama!

Prywatne wycieczki odbywają się specjalnie dla Ciebie. Możesz zabrać mamę, tatę, resztę rodziny lub znajomych, pod warunkiem, że grupa będzie się składać maksymalnie z 15 osób. To idealne rozwiązanie, kiedy wolisz zwiedzać w zaufanym gronie i we własnym tempie.

Dodatkowo nasz przewodnik odbierze Cię z dowolnego umówionego miejsca na terenie miasta, w którym odbywa się wycieczka.

Jak rozpoznam swojego przewodnika?

Przewodnik będzie czekał na Ciebie w punkcie startowym (lub w umówionym miejscu, w przypadku wycieczki współdzielonej) trzymając tabliczkę z logo Oprowadzamy.pl.

Czy potrzebuję jakiegoś druku lub biletu?

Nie. Jedyne czego będziemy od Ciebie potrzebować, to numer Twojej rezerwacji wycieczki lub dokument potwierdzający tożsamość. Nie trzeba nic drukować, dbamy o ekologię. :)

Numer rezerwacji znajdziesz na swoim mailu w wiadomości z tytułem "Potwierdzenie rezerwacji".

Jaki wpływ na zwiedzanie ma COVID-19?

Nasi przewodnicy dbają o jak największe standardy bezpieczeństwa podczas zwiedzania. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dlaczego Oprowadzamy.pl?

Oprowadzamy.pl tworzą zawodowcy. Każdy z naszych przewodników posiada certyfikaty lub licencje wystawiane przez muzea lub organizacje i stowarzyszenia branżowe. Umożliwia to zwiedzanie nie tylko ulic, parków i innych terenów zewnętrznych, ale także tego, co zewnątrz nie widać.

Polityka odwołania rezerwacji

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w jednej z zakupionych wycieczek, masz prawo zwrotu kosztów do 24h przed rozpoczęciem zwiedzania. W tym celu prosimy o wiadomość na adres rezerwacje@oprowadzamy.pl.

Czy są zniżki dla dzieci?

Do 7. roku życia dzieci pod opieką dorosłego mogą wziąć udział w wycieczce za darmo i bez wcześniejszej rezerwacji.

Punkty startowe wycieczek

Dla Waszej wygody postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkie punkty startowe naszych wycieczek. Każde z poniższych miejsc jest linkiem, który zabierze Was do Map Google. Jednocześnie przypominamy, że każda wycieczka indywidualna ma własne, wcześniej omówione miejsce spotkania.

Polska

Gdańsk:

Kraków:

Warszawa:

Wrocław:

Toruń:

Zakopane:

Zagranica

Chorwacja: